Online Katalog

Kalite_Baslik

KALİTE POLİTİKASI

  • OTSA, kuruluş  vizyonu doğrultusunda, müşteri beklentilerini karşılamak ve bunları aşmak için, ürün güvenliğini öncelikli tutarak, ürün kalitesini sürekli geliştirmeyi kendine hedef seçmiştir.
  • OTSA, Kalite yönetim sistemini uluslararası IATF 16949: 2016 standardının, Yasal Şartlar  ve Müşteri Özel Şartlarını gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante  eder, belgelendirir ve etkinliğini sürekli iyileştirir.
  • OTSA, organizasyonu içindeki herkesin uyum içinde bir bütün olarak aynı hedefe doğru gitmesini sağlar.

Hedeflerle yönetim , etkin ve canlı iletişimi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi ve yerinde kalite sistemini uygulayarak; hatalara geçit vermeyen, verimliliği yüksek üretimi gerçekleştirir.

İlk seferinde doğru yapmak, yapılanı standart hale getirmek ve standartlara uygun iş yapıldığını konfirme etmek,

Hedeflerin, gelişimlerin ve problemlerin etkin ve güvenilir biçimde paylaşımı uzun soluklu stratejik iş ortaklıkları geliştirmek,

Uygun kalite ve sevkiyat performansını sağlayarak müşterilerimizin güvenini kazanmak,

Uluslararası seviyede rekabet edebilmek amacı ile kalite yönetim sistemimizin tüm faaliyetlerinde sürekli iyileştirme ilkesini benimsemek ve yaymak,

Müşteri odaklı stratejik yönetim modeli doğrultusunda, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin gelişimini sağlamak,

Yaptığımız üretim ile çevremize ve topluma saygılı, toplum değerlerini ön planda tutan bir ekip olarak sistemimizin sürekliliğini sağlamaktır.

 

OTSA OTOMOTİV, sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verilere dayalı çalışmayı esas alır, üretim ve destek süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükselterek mükemmelliğe ulaşmayı taahhüt eder.

kalite2
kalite
otsa6620_
otsa6741_
otsa6749_
vermessen